Pracownicy pedagogiczni:

  1. mgr Renata Kochanowska – dyrektor szkoły
  2. mgr Aurelia Polywka – wicedyrektor
  3. mgr Koryna Konopka – pedagog, terapia pedagogiczna, plastyka, rewalidacja, społeczny kierownik świetlicy i stołówki szkolnej
  4. mgr Anna Feilert – bibliotekarz, język polski,
  5. mgr Monika Popiel – matematyka, informatyka
  6. mgr Iwona Krawczyk – chemia
  7. mgr Anna Wiora – język polski, świetlica
  8. mgr Agnieszka Wojciechowska – Edukacja wczesnoszkolna
  9. mgr Michaela Grochla – Edukacja wczesnoszkolna, WOS, świetlica
  10. mgr Bernadeta Konieczna – język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy- język niemiecki
  11. Alicja Grelowska – język angielski
  12. Ewa Zimon – język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy – język niemiecki
  13. mgr Barbara Mocia – religia, etyka
  14. mgr Dorota Kłeczek – edukacja wczesnoszkolna,
  15. mgr Anna Rosenberger – edukacja wczesnoszkolna
  16. mgr Ewa Sadowska-Spranzel – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  17. mgr Bożena Sieńczak – matematyka, technika
  18. mgr Stanisława Szewczyk – Wychowanie fizyczne, informatyka, geografia
  19. mgr Barbara Wieczorek – Edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  20. mgr Beata Durska-Kowalska – j. polski, świetlica
  21. mgr Magdalena Lazarowska – logopeda
  22. mgr Olga Goliszewska – psycholog
  23. mgr Katarzyna Kubiczek – Edukacja wczesnoszkolna, Język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy język niemiecki
  24. mgr Magdalena Tomeczek – fizyka
  25. mgr Beata Soczawa – biologia,
  26. mgr Renata Chmura – geografia. historia
  27. mgr Krystyna Skoczylas – wychowanie fizyczne, rewalidacja
  28. mgr Magdalena Latus – język angielski, doradztwo zawodowe, Edukacja dla bezpieczeństwa
  29. mgr Anna Szczudrawa – pedagog specjalny, j. angielski
  30. mgr Jadwiga Józefów – świetlica, rewalidacja
  31. mgr Rafał Jilg – muzyka
  32. mgr Izabela Bieńczak – Wychowanie do życia w rodzinie, Bibliotekarz
  33. ks. Sławomir Krawczyk – religia
  34. mgr Joanna Gajda – świetlica
  35. mgr Beata Kulig – j. polski, świetlica
  36. mgr Mariola Jendrusch – edukacja wczesnoszkolna
  37. mgr Sonia Szepela – j. angielski
  38. mgr Sandra Polywka-Nicze – psycholog
  39. mgr Sylwia Konefał-Preisner – biologia
  40. mgr Jolanta Jaworek – nauczycielka delegowana do pracy w Kuratorium Oświaty w Opolu

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. Anna Dawidowicz – Pomoc nauczyciela
  2. mgr Leokadia Przemus – Sekretarz szkoły
  3. mgr Alina Bęben – Specjalista ds. płac i kadr
  4. mgr Anna Otto – Główna księgowa
  5. Gabriela Skrzypiec – Pracownik obsługi
  6. Ewa Góra – Pracownik obsługi
  7. Barbara Kraus – Pracownik obsługi
  8. Beata Smykała – Pracownik obsługi
  9. Kazimierz Bandyk – Konserwator
  10. Evelina Grabeus – Opiekun do przeprowadzania dzieci przez przejście dla pieszych, pracownik obsługi

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 15 styczeń 2019 15:47 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 15:51 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:29 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:30 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:31 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:33 Admin_2
Artykuł został zmieniony. środa, 27 luty 2019 17:01 Admin_2
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 marzec 2019 16:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 marzec 2019 16:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. środa, 11 wrzesień 2019 16:45 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 08 wrzesień 2020 13:05 Admin_2