Pracownicy pedagogiczni :            

  1. mgr Renata Kochanowska – dyrektor szkoły
  2. mgr Aurelia Polywka – wicedyrektor
  3. mgr Koryna Konopka – pedagog, terapia pedagogiczna, plastyka, rewalidacja, społeczny kierownik świetlicy i stołówki szkolnej
  4. mgr Anna Failert -, biblioteka, język polski, świetlica
  5. mgr Monika Popiel – matematyka, chemia
  6. mgr Anna Wiora – język polski,  
  7. mgr Mariola Jendrusch – Edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  8. mgr Michaela Grochla – Edukacja wczesnoszkolna, WOS
  9. mgr Bernadeta Konieczna – język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy- język niemiecki
  10. Alicja Grelowska – język angielski,
  11. mgr Mazurek- Mytych Mirosława –  język francuski
  12. mgr Barbara Mocia – religia, etyka
  13. mgr Dorota Kłeczek – edukacja wczesnoszkolna,
  14. mgr Ewa Sadowska-Spranzel – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  15. mgr Bożena Sieńczak – matematyka, technika
  16. mgr Stanisława Szewczyk – Wychowanie fizyczne, przyroda, informatyka
  17. mgr Barbara Wieczorek – Edukacja wczesnoszkolna, język angielski
  18. mgr Beata Kulig – język polski , świetlica
  19. mgr Magdalena Lazarowska – logopeda,
  20. mgr Sandra Polywka- Nicze – psycholog, świetlica
  21. mgr Katarzyna Kubiczek – Edukacja wczesnoszkolna, Język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy język niemiecki
  22. mgr Jarosław Bień – fizyka, informatyka, robotyka
  23. mgr Sylwia Konefał-Preisner – biologia, świetlica
  24. mgr Renata Chmura – geografia. historia
  25. mgr Krystyna Skoczylas- wychowanie fizyczne, rewalidacja
  26. mgr Bożena Wiesner – język polski, wychowanie fizyczne
  27. mgr Magdalena Latus – język angielski, doradztwo zawodowe
  28. mgr Anna Szczudrawa-pedagog specjalny, terapia pedagogiczna
  29. mgr Jadwiga Józefów – świetlica
  30. mgr Rafał Jilg – muzyka
  31. mgr Beata Soczawa – edukacja dla bezpieczeństwa, WDŻ
  32. ks. Sławomir Krawczyk- religia
  33. mgr Anna Rosenberger – edukacja wczesnoszkolna
  34. mgr Izabela Bieńczak – biblioteka, WDŻ
  35. mgr Jolanta Jaworek – nauczycielka delegowana do pracy w Kuratorium Oświaty w Opolu

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. mgr Anna Otto – Główna księgowa
  2. mgr Alina Bęben – Specjalista ds. płac i kadr
  3. mgr Leokadia Przemus – Sekretarz szkoły
  4. Anna Dawidowicz – Pomoc nauczyciela
  5. Gabriela Skrzypiec – Pracownik obsługi,
  6. Barbara Smieszek – Pracownik obsługi,
  7. Barbara Kraus – Pracownik obsługi,
  8. Beata Smykała – Pracownik obsługi
  9. Kazimierz Bandyk – Konserwator
  10. Evelina Grabeus – Opiekun do przeprowadzania dzieci przez przejście dla pieszych, pracownik obsługi

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 15 styczeń 2019 15:47 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 15:51 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:29 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:30 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:31 Admin_2
Artykuł został zmieniony. wtorek, 15 styczeń 2019 17:33 Admin_2
Artykuł został zmieniony. środa, 27 luty 2019 17:01 Admin_2
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 marzec 2019 16:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 marzec 2019 16:05 Admin_2
Artykuł został zmieniony. środa, 11 wrzesień 2019 16:45 Admin_2