Pracownicy

Pracownicy pedagogiczni :            

  1. mgr Renata Kochanowska – dyrektor szkoły, muzyka
  2. mgr Aurelia Polywka - wicedyrektor, Nauka własnej historii i kultury, Historia i społeczeństwo,
  3. mgr Koryna Konopka – pedagog, terapia pedagogiczna, plastyka, muzyka, rewalidacja, społeczny kierownik świetlicy i stołówki szkolnej
  4. mgr Izabela Bieńczak -, biblioteka, WDŻ, terapia pedagogiczna
  5. mgr Monika Popiel - matematyka, zajęcia komputerowe/informatyka
  6. mgr Anna Wiora – język polski, świetlica
  7. mgr Mariola Jendrusch - Edukacja wczesnoszkolna, świetlica
  8. mgr Michaela Grochla - Edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna, świetlica, etyka
  9. mgr Bernadeta Konieczna – język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy język niemiecki
  10. Sonia Miłek - język angielski, świetlica
  11. mgr Barbara Mocia – religia, etyka
  12. mgr Anna Rosenberger - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, etyka
  13. mgr Ewa Sadowska-Spranzel - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
  14. mgr Bożena Sieńczak – technika, matematyka
  15. mgr Ewa Faszynka - matematyka
  16. mgr Stanisława Szewczyk - Wychowanie fizyczne, przyroda, informatyka
  17. mgr Barbara Wieczorek - Edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna ,świetlica
  18. mgr Beata Kulig - język polski, rewalidacja
  19. mgr Magdalena Lazarowska - logopeda, język polski
  20. mgr Anna Knetsz – psycholog
  21. mgr Benedykta Kurzeja - Język mniejszości narodowej – niemiecki, język obcy język niemiecki
  22. mgr Jarosław Bień – fizyka
  23. mgr Renata Patola – chemia, doradztwo zawodowe
  24. mgr Sylwia Konefał-Preisner - biologia
  25. mgr Renata Chmura – geografia
  26. mgr Krystyna Skoczylas- wychowanie fizyczne, świetlica
  27. mgr Bozena Wiesner – język polski, wychowanie fizyczne
  28. mgr Magdalena Latus – język angielski
  29. Anna Konieczna -pedagog specjalny
  30. Jolanta Jaworek – delegowana do pracy w Kuratorium Oświaty w Opolu

Pracownicy administracji i obsługi:

  1. Edeltrauda Łączka - Główna księgowa
  2. Anita Wdowik - Specjalista ds. płac
  3. mgr Leokadia Przemus – Sekretarz szkoły
  4. Gabriela Skrzypiec - Pracownik obsługi, opiekun dzieci dowożonych
  5. Barbara Smieszek - Pracownik obsługi, opiekun dzieci dowożonych
  6. Barbara Kraus - Pracownik obsługi
  7. Beata Smykała - Pracownik obsługi
  8. Ernest Małek– Konserwator
  9. Kariona Urbańczyk – opiekun dzieci dowożonych
  10. Elżbieta Łazowska - opiekun dzieci dowożonych
  11. Kinga Kaptur - opiekun dzieci dowożonych
  12. Jan Pietrzyk – opiekun do przeprowadzania dzieci przez przejście dla pieszych

Poprawiono: środa, 21, luty 2018 08:46

BIP.GOV.PL

logo_bip

www.bip.gov.pl

ePUAP

epuap

Statystyki

Odsłon artykułów:
59970